Majestic MI25-3523-NB Small 25" Surround 35" X 23" New Bronze
Product Description
Product Features
Specifications
Looking for a stylish and efficient addition to your home? The Majestic MI25-3523-NB Small 25" Surround 35" X 23" New Bronze is the perfect choice. With its sleek design and durable construction, this fireplace surround will not only enhance the aesthetic appeal of your space but also provide reliable and consistent heating.
Investing in the Majestic MI25-3523-NB Small 25" Surround 35" X 23" New Bronze is a decision you won't regret. Not only will it elevate the look of your home, but it will also provide reliable warmth and comfort for years to come. Don't miss out on the opportunity to own this stylish and functional fireplace surround.
Monessen AFMTMPA Merritt Mantel, Primed MDF
Majestic CASFI25NB Contemporary Arch 25" Screen Front New Bronze
Majestic SLP-FLEX-5 5' (1524mm) SL pipe length-flexible venting