RealFyre G8E-16/20/24-R-12P 16/20/24" LP Gas 9K BTUs Burner System / ON/OFF Remote
Product Description
Product Features
Specifications
RealFyre GX4-24P 24" LP Gas Glowing Burner
RealFyre P45-18Z 18" Nat-Gas Tapered Dual Pan Burner / Glowing Embers
RealFyre TS-12 Thermostat Control ("12" Product Only)
RealFyre PB-24-17 24" Nat-Gas Pan Burner/ Millivolt valve with standing pilot and variable Remote