Majestic CASFI30NB Contemporary Arch 30" Screen Front New Bronze
Product Description
Product Features
Specifications
Introducing the Majestic CASFI30NB Contemporary Arch 30" Screen Front in New Bronze. This stunning fireplace screen not only enhances the aesthetic appeal of your fireplace, but also provides essential protection for your home. Crafted with durable materials and a beautiful new bronze finish, this sleek and modern design will complement any home decor.
Investing in the Majestic CASFI30NB not only adds style and safety to your home, but also enhances the overall value of your property. As a practical and visually appealing addition to your fireplace, this screen offers a combination of functionality and sophistication that is sure to impress guests and potential homebuyers alike. Don't miss out on the opportunity to elevate your home decor with the Majestic CASFI30NB Contemporary Arch 30" Screen Front in New Bronze.
Monessen DV-8BVL90 90 Adjustable Elbow
222
Monessen DV-3PVP-E45 3" PV 45 Degree Elbow
Majestic ID6 6" (152Mm) Insulated Flex Duct For Use With Outside Air Kit - Includes Two 42"
Monessen DVP-RVTK Rear Vent Termination Kit includes adj Termination Cap, 1" firestop, 9" - 12"